Teslimat ve İade

neobebek.com'dan verilen siparişleriniz herhangi bir mucbir sebep olmadığı sürece (Doğal afet, savaş, terör, ayaklanma, değişen mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli ölçüde arıza vb.) 2 iş günü içerisinde sipariş oluştururken belirtilen kargo şirketine teslim edilecektir. 
Kargo sürecinde oluşan hasar vb. tazmini için kargo şirketi elemanı ile söz konusu hasarın kargo sürecinde oluştuğunu belirten tutanak tutulmalı ve bu tutanak hasar tazmin sürecinde Neobebek'e sunulmalıdır.
neobebek.com tüm ürün siparişlerinizde iade garantisi sunmaktadır. 
Neobebek markalı tüm ürünleri on dört (14) gün süre içerisinde kullanılmamış ve zarar görmemiş şekilde neobebek.com'a iade edebilirsiniz. Neobebek ürünleri haricindeki ürünlerde iade süresi yedi (7) gün olup, ambalajı açılmamış ve zarar görmemiş, teslim aldığınız haliyle iadenizi yapabilirsiniz.
www.neobebek.com’ dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.
Ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür.
Lütfen ürünü, ürün faturası ile birlikte iade ediniz. Size gönderilen sipariş irsaliyesinin arka yüzünde bulunan iade formunu tam olarak doldurarak iadenizi yapınız.
İndirimli koduyla yapılan siparişlerde iade yapılmamaktadır.
www.neobebek.com, üründe herhangi bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
Yukarıdaki şartlara uygun olduğunu düşündüğünüz iade ve değişimler için ürün/ürünleri vakit kaybetmeden aşağıdaki posta adresimize kargo yolu ile gönderebilirsiniz.

Neobebek E-Ticaret Hizmetleri Ltd. Şti.

Aydınevler Mah. Çatallı Sok. No:4/A Mert Plaza B Blok, Maltepe, İstanbul

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri siparişiyle birlikte ödendi ise neobebek.com'a, ödenmedi ise alıcıya aittir.
Müşteri hizmetleri ile görüşmeden gönderilen alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.
Ürünlerde üretimden doğan hata veya kusur bulunması veya ürüne kargo sürecinde tutanağı tutturulmuş olan bir zarar gelmesi halinde, hatalı veya zarar görmüş ürünlerinizi kargo ile neobebek.com'a gönderiniz. Müşteri temsilcilerimiz değişim veya iade konusunda sizinle temas kuracaktır.