Gizlilik Politikası

neobebek.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, telefon numarası, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

neobebek.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece neobebek.com bünyesinde kullanılmaktadır. neobebek.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Sitemizde bulunan canlı sohbet özelliği tawk.io aracılığı ile çalışmaktadır. Yazışmalarınız tawk.io sunucularında saklanmakta olup bu veriler her ne sebeple olursa olsun ücüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Detaylı bilgi için tawk.io gizlilik politikası sayfasını ziyaret ediniz. Tawk.io Legal

neobebek.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler neobebek.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla neobebek.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda e-posta ve SMS listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "Neobebek'ten e-posta alma" linkine tıklayarak veya SMS gönderimlerinde sunulan red hakkını kullanarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde neobebek.com sunucularında tutulmamaktadır. Tüm ödemeler banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

Gizlilik politikamız ile ilgili sorularınızı ve görüşlerinizi [email protected] e-posta adresine bildirebilirsiniz.